Casa Na Praia Em Frente Ao Mar
Deze gesitueerde in Florianópolis Casa Na Praia Em Frente Ao Mar Florianópolis is gelegen op 25 minuten lopen van Ribeirão da Ilha en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei. Dit vakantiehuis is gelegen slechts 450 meter van Rodovia Baldicero Filomeno bushalte en op 19 km afstand van Main Bus treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nara Guichon4130 km
- Ecomuseu do Ribeirão da Ilha3621 km
- Costa De Dentro4182 km
- Paróquia Nossa Senhora da Lapa4739 km
- Caeira da Barra do Sul1595 km
- Ponta do Cedro4344 km
- Praca Pedra Branca4905 km
- Praia do Cedro4561 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz19 km
- Treinstations
- Main Bus Station19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Na Praia Em Frente Ao Mar te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Na Praia Em Frente Ao Mar is $252. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Casa Na Praia Em Frente Ao Mar?
De dichtstbijzijnde bushalte is Rodovia Baldicero Filomeno en deze bevindt zich binnen 5 minuten lopen vanaf Casa Na Praia Em Frente Ao Mar. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Na Praia Em Frente Ao Mar?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Na Praia Em Frente Ao Mar verblijven. - ❓
Hoe dicht ligt het treinstation bij Casa Na Praia Em Frente Ao Mar?
Er ligt Main Bus treinstation op 19 km afstand van Casa Na Praia Em Frente Ao Mar.